Міністерський

Про комплекс

c22_200.jpg  ЖК «МІНІСТЕРСЬКИЙ» розташований в Оболонському районі м. Києва по вул. Кондратюка, 1 і є повноцінним житловим кварталом, який відповідає найсучаснішим вимогам до якості життя. У безпосередній близькості від комплексу знаходяться ліс, водойми та паркові зони, а також зручні транспортні розв'язки і обширна інфраструктура мінського масиву, який визнаний одним з найбільш комфортних для проживання.

    Житловий комплекс «Міністерський», будівництво якого здійснює компанія «Енергополь-Україна», передбачає зведення 4-ох окремо розташованих сучасних житлових будинків загальною площею 289 тис. кв. м. та три підземні паркінги на загальну кількість 1118 машиномісць. На даний час перша черга комплексу включає в себе 26-ти поверховий житловий будинок на 540 квартир, введений в експлуатацію в 02 липня 2012 року та заселена. Друга черга комплексу включає житловий будинок на 850 квартир, введена в експлуатацію в 21 листопада 2013 року. У вересні 2013 року розпочато будівництво третьої черги житлового комплексу «Міністерський», що включає житловий будинок на 850 квартир, введення в експлуатацію якого планується в 2015 році. Четверта черга комплексу включає в себе 25-ти поверховий житловий будинок на 326 квартир.


c24_200.jpg    Новий квартал потішить городян абсолютно новим підходом до якості будівництва, від загальної концепції забудови до найдрібніших деталей. Кожен покупець квартири в ЖК «Міністерський» обов'язково знайде те, що підходить саме йому! Рівень обробки квартир згідно з європейськими стандартами дозволить Вам витратити мінімум часу і засобів на створення дизайну Вашої мрії. Комфортні кухні, оптимальні розміри і розташування кімнат, ніші під шафи та гардеробні - ось переваги даної нерухомості від забудовника, які знайдуться далеко не у кожній новобудові Києва.

     Всі будівлі комплексу виконані за монолітно-каркасною технологією, яка є найкращим інженерним рішенням для сучасних житлових будинків. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Встановлення в будинку сучасних швидкісних і безшумних ліфтів забезпечать мешканцям зручність і безпеку.

    ЖК «Міністерський» є володарем Всеукраїнської премії будівельного ринку – iBuild Ukraine у номінації «Кращий житловий комплекс року» (в 2011, 2012-2013 роках), а також визнаний кращим комплексом України в 2011-2013 роках за результатами відкритого інтернет-голосування, проведеного ІА «ЛІГАБізнесІнформ». Крім того, компанія забудовник «Енергополь-Україна» стала призером у номінації «Кращий девелопер року».

     У 2012 році за підсумками Всеукраїнського конкурсу «БРЕНД РОКУ» житловий комплекс «Міністерський» отримав заслужене звання переможця в номінації «Бездоганна якість», а у 2013 році отримав заслужене звання переможця в номінації «Житловий комплекс».

    За підсумками діяльності 2013 року Експертна Рада всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп» визнала ЖК «Міністерський» переможцем премії в номінації «Житло європейського рівня» та стал призером в номінації «Фасад року 2013» висотний багатоквартирний житловий будинок компанії «Baumit».

       ЖК «Міністерський» - новий знак якості!

     На даний момент ЖК «Міністерський» є одним з лідерів продажів на ринку первинної нерухомості Києва. Ми дякуємо нашим покупцям і партнерам, які обрали наш комплекс!

   Придбання квартири в ЖК «Міністерський» - це можливість отримати дійсно зручну квартиру від забудовника в Києві!

ПАСПОРТ ОБ'ЄКТА
ЗабудовникПрАТ «Енергополь-Україна»
ЛіцензіяСерія АЕ № 525390 від 23.12.2014 р.
Дозвіл на будівництво№1826-0б/С від 31.12.2009 р.
ГенпідрядникТОВ «БУДАКС»
ЛіцензіяСерія АЕ № 183345 від 14.02.2013 р.
Площа ділянки під забудову6,3 га
Загальна площа комплексу289 142,1 кв.м
Кількість черг будівництва6
Площа квартирвід 42,1 кв.м до 156 кв.м.
Кількість машиномісць в дворівневому паркінгу1 118 машиномісць
Введення I-ї черги в експлуатаціюВведена в експлуатацію
Введення II-ї черги в експлуатаціюВведена в експлуатацію
Введення III-ї черги в експлуатацію2015 рік
Введення IV-ї черги в експлуатацію2016 рік
Google+