Міністерський

Новини

На 1-й черзі ЖК «Міністерський» працює комісія з введення будинку в експлуатацію

28.06.2012

c22_200.jpgНа даний момент на першій черзі ЖК «Міністерський» працює комісія з введення будинку в експлуатацію. Протягом 25 днів з моменту здачі будинку в експлуатацію Бюро Технічної Інвентаризації завершить обміри площ квартир і виготовить технічні паспорти.

Просимо звернути увагу на те, що підписання актів прийому-передачі квартир та заселення будинку починається з 25 липня і буде здійснюватися в посекційному порядку, починаючи з 1-ї секції. Терміни передачі квартир, зазначені в договорі, будуть строго дотримані.

Приємною новиною для покупців, які внесли 100% оплату, стане те, що компанія «Енергополь-Україна» бере на себе оформлення правовстановлюючих документів. Для проведення даної процедури необхідно оформити нотаріальну довіреність на представника компанії у відділі продажу. Оформлення довіреностей проводитиметься за попереднім записом з 20 липня 2012 року.

Ми розуміємо наскільки хвилюючим і довгоочікуваним для наших покупців є момент одержання нової квартири, тому співробітники нашої компанії зроблять все можливе, щоб заселення будинку пройшло швидко і комфортно.


З повагою,
Компанія «Енергополь-Україна»