Міністерський

Новини

Рейтинг інвестиційної привабливості ІІ черги ЖК «Міністерський» встановлено на рівні invА

18.04.2013
Рейтинг invA      Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» повідомило про присвоєння рейтингу інвестиційної привабливості II черги житлово-офісного комплексу «Міністерський» на рівні invА.

       Рейтинг ЖК «Міністерський» на рівні invА, на думку незалежних експертів, обумовлений: вигідним місцезнаходженням в межах інфраструктурно-розвиненого Оболонського району, поруч із зручною транспортною розв'язкою та природною рекреаційною зоною (Пуща-Водиця), що надає додаткові переваги даного проекту в порівнянні з іншими комплексами; високим рівнем якості будівництва за європейськими технологіями з використанням екологічно чистих матеріалів; значним ступенем готовності і рівня обробки квартир при здачі; відповідністю середньої вартості 1 кв. м в житловому комплексі цінами, що склалися на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження; ступенем дотримання затвердженого графіка будівництва; наявністю програм розстрочки та акційних пропозицій. Крім того, на рівень рейтингу вплинуло те, що на території комплексу планується створення торгово-розважальної інфраструктури, підземного і гостьового паркінгу, а також внутрішній парк - з ексклюзивним ландшафтним дизайном та дитячими ігровими майданчиками.

       В даний час в II черзі ЖК «Міністерський» реалізовано близько 40% житлових площ, для фінансування якої Забудовником було випущено цільові облігації (рівень кредитного рейтингу uaBBB, прогноз «стабільний»).

     ІBI-Rating - незалежне уповноважене рейтингове агентство. Статус уповноваженого рейтингового агентства підтверджується наявністю Свідоцтва про включення до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств № 3 від 12.03.2010 р., згідно з рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 385 від 07.04.2010 р.

        ЖК «Міністерський» - гарантії Ваших інвестицій!