Міністерський

Новини

ЖК «Міністерський» брав участь у 17-й Міжнародній професійній будівельній виставці KyivBuild 2013

31.03.2013
      17-а Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2013 проходила 20 - 22 лютого 2013 року в Міжнародному Виставковому Центрі. На KyivBuild був представлений весь цикл будівництва від ідеї архітектора та до реалізації об'єкту. Виставка є відображенням ключових напрямів розвитку передових досягнень вітчизняної та світової будівельної індустрії. На даній виставці були представлені компанії різного рівня від невеликих, що надають послуги дизайну, оформлення інтер'єрів та екстер'єрів, до компаній зі світовим рівнем (Hitachi, Hyundai і т.д.). Всього було представлено понад 300 компаній.


        На відкритті були присутні: заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Дмитро Ісаєнко, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, керівники галузевих професійних асоціацій та інші офіційні особи.
        ЖК «Міністерський» на виставці був одним з найяскравіших учасників. В цілому стенд компанії відвідали більше 1000 відвідувачів. За підсумками виставки ЖК «Міністерський» був удостоєний звання «Кращий проект житлового комплексу».